Vyberte si svůj jazyk na bojišti:
 

Návod Bojiště

 Vítejte na Knightfight battle serveru!
Zde se můžete zúčastnit mezinárodních soubojů a utkat se s válečníky různých národností a herních světů na multinárodnostním bojovém poli. Zúčastněte se soubojů použitím zbraní a vybavení, které máte na sobě při vstupu na bojiště. Také můžete získat medaile, které naleznete ve svém medailové kolekci. Nemůžete měnit svoje vybavení a měnit svoji postavu jak jste zvyklý během bitevního tažení. Level a zkušenosti vaší postavy nebude změněn!

 Souboje
Jako válečník na bojišti bude mít vaše postava vždy maximální zdraví a úroveň postavy se nikdy nezmění. Nejvyšší Maršál z Holštýnu (Bitevní Soudce ze Spojených národů bojiště) rozhoduje a odměňuje body ze soubojů a zlato za útočné vítězné souboje. Odměna závisí na bojovém koeficientu poraženého protivníka. Čím silnější bude soupeřův válečník, tím větší bude odměna pro vás! Bojový koeficient válečníka závisí na vytrénovaných schopnostech a vybavení hráče na domácím herním serveru, které po vstupu do bojiště není možné měnit.

 Kdy a jak často můžete bojovat?
Toto vše závisí, jaký typ bitevního tažení si zvolíte při přihlášení do tohoto tažení. Můžete si zvolit celkový počet útočných soubojů jak dlouho chcete zůstat na bojišti. Nezávisí, co si vyberete, nemusíte provádět více než 100 útočných soubojů 24 hodin. Tak jako na domácím herním serveru i zde existuje několika minutové čekání na další souboj. Delší čekání závisí na tom, které bitevní tažení jste si při registrování vybrali. Nemůžete útočit na stejného soupeře během 12 hodinové periody a vaše postava může být napadána každých 5 minut.

 Nemrtvé duše na bitevním poli
Mnoho válečníků, kteří zemřeli na bojišti, nemůžou přestat bojovat i po smrti. Tito neklidní válečníci se vrátili do oblíbeného bojiště jako příšerné nemrtvé ne-hráčské postavy (NPC). Tyto ubohé duše jsou často zmatené a nejisté o stavu své vlastní existence, protože uvízli mezi světy. Dávají přednost útokům proti lidským soupeřům a jejich čas na bojišti je také omezen.

 Královská loterie
Na konci každého bitevního tažení obdrží každý hráč tiket loterie za každých 100 útoků, které provedl během bitevního tažení. Vítězové královské loterie mohou obdržet zlato, drahokamy nebo Prémiový balíček určité délky na jejich účet na domácím herním světě.

 Kurýr battle serveru
Kurýr může být použit na posílání a přijímání zpráv od jiných válečníků na battle serveru a také obsahuje všechny bitevní výpisy útočných i obranných soubojů. Battle server je mezinárodní, proto je důležité myslet na to, že příjemce zprávy by měl porozumět vaší poslané zprávě. Můžete posílat zprávy válečníkům, kteří se aktuálně přihlásili do bitevního tažení, příjemce může číst zprávy až po přihlášení do aktuálního bitevního tažení (zpráva bude označena šedě). Tak stejně to platí pro útočné a obranné výpisy během doby, po kterou se hráč nepřihlásil na battle server.

 Předčasné ukončení bitevní sezóny
Můžete předčasně ukončit právě běžící bitevní tažení (jděte na bojiště -> zrušit bitevní tažení). Jestliže jste se rozhodli ukončit předčasně právě běžící bitevní tažení, neobdržíte žádné zlato a zkušenostní body za kompletní tažení.

 Konec bitevního tažení
Jestliže skončí čas vymezený na bitevní tažení nebo dosáhnete maximální počet povolených soubojů pro typ vybraného bitevního tažení, vaše bitevní tažení se tím ukončí. V tomto případě vám Nejvyšší Maršál z Hoštejnu pošle na váš účet na domácí herní server zkušenostní body (body, které byly nashromážděny během bitevního tažení) a zlato, které jste během soubojů získali. Jestliže jste splnili požadavky pro medaili, budete také odměněni medailí!

 Medaile
Pro obzvlášť úspěšné bitevní tažení budete odměněni. Toto nastane na konci bitevního tažení nebo na konci celé bitevní sezóny. Sezóna začíná první den a končí poslední den kalendářního měsíce. Medaile jsou udělovány vaší postavě na domácím herním serveru. Jestliže si zde přidáte medaile do své medailové kolekce, medaile budou viditelné pro ostatní hráče. Veškeré informace o medailích naleznete na battle serveru (které medaile byly vyhrány a datum a čas, kdy jste jimi byli odměněni). Pokud bylo bitevní tažení ukončeno předčasně, nemáte nárok na žádnou medaili. Všechny medaile budou zachovány na vždy.

Existuje celkem 30 rozdílných medailí ve třech různých kategoriích:

 Medaile za vaší aktivitu 
Takové medaile budou jako odměna na konci každého bitevního tažení pro případ, který se může regulérně stát na battle serveru. Tyto medaile získáte za 1500 útoků, za ukradení určitého množství zlata na tomto serveru nebo se zúčastníte určitého počtu bitevních tažení na battle serveru.

 Medaile za vytvoření rekordů 
Tyto medaile budou jako odměna za 100 bitevních tažení na battle serveru. Hráči, kteří splnili požadavky, budou odměněni na konci bitevního tažení. Medaile slouží jako „rekord bojiště“.

 Medaile pro TOP 10 bitevních tažení během bitevní sezóny 
Na konci každé bitevní sezóny (kalendářní měsíc) battle server rozdělí sezónní odměny medailovým vítězům na jejich domácí herní servery. Všechny bitevní tažení, které se konali v poslední sezóně jsou použity pro výpočet vítězů. Typický popis medaile bude například: „Medaile číslo 4 z 10 válečníků s nejvyšším počtem (2821) zlata odměněna během sezóny 09/2010 na battle serveru 1“. Zde jsou 4 rozdílné barvy pro medaile: zlata (první místo), stříbrná (druhé místo), bronzová (třetí místo) a černá (čtvrté až desáté místo).

Poslední dvě kategorie medailí také nabízejí medaile pro poražené, ty jsou nazývány „Medaile za chrabrost“. Medaile jsou odměňovány za extrémně nevydařené bitevní tažení.

 Žebříček
Je zde několik rozdílných zobrazení v žebříčku. Klikáním na sloupce v žebříčku se vám seřadí data. Úspěšný souboj (V) je ukázaný v každé tabulce žebříčku. Úspěšný souboj se započítá, tak stejně jako počet vítězství, proher, bitevních bodů, počet poškození, které jste dali a obdrželi a celkový počet zlata, které jste získali ze svých útoků.

 PvP - průběžné bitevní tažení 
Tento žebříček ukazuje válečníky, který je založen na jejich úspěšném (právě běžícím) bitevním tažení. 10000 nejvíce úspěšných hráčů jsou v této tabulce aktualizovány v pravidelných intervalech.

 PvP - celkový přehled 
Tento žebříček ukazuje všechny hráče, kteří bojovali na battle serveru a je založen na jejich celkovém úspěchu při všech kompletních bitevních tažení. Tato tabulka zahrnuje předčasně ukončené bitevní tažení a prohry nebo obdržené poškození během aktualizovaného procesu. Hodnosti se vypočítávají na základě dosažených úspěchů v soubojích (S). Tato hodnota se denně pro všechny hráče snižuje o malé procento; cílem je odměnit aktivní hráče a dát novým hráčům šanci vypracovat se výše v PVP žebříčku!

 Prostřední výsledky u průběžných bitevních tažení 
Tato tabulka ukazuje hráče seřazené podle jejich úspěchů v bitevních taženích, které dokončili během doby, kterou si vybrali. Bitevní tažení ukončené předčasně hráčem nejsou počítány. Toto zobrazení může obsahovat několik bitevních tažení pro stejného hráče jestliže hráč dokončil několik bitevních tažení během doby, kterou si vybral. Každoroční přehled obsahuje 10000 nejúspěšnějších bitevních tažení za minulý rok. Každoroční přehled je aktualizován v pravidelných intervalech a další jsou aktualizovány stále.

 Kompletní přehled 
Žebříček seřazuje 10000 kompletních bitevních tažení podle jejich úspěchů. Několik bitevních tažení u stejného hráče jsou ukázány, tabulka je založena na datech tažení a ne na datech hráče. Tento přehled je aktualizován v pravidelných intervalech.

 Mezinárodní přehled 
Toto je přehled průměrných úspěchů za dokončené bitevní tažení seřazené podle národnosti domácích serverů válečníků (aktualizováno v pravidelných intervalech).

 Pozice v bojišti
Nejlepších 1000 válečníků v PVP - každý dostane individuální hodnost a symbol hodnosti, který je zobrazen v avataru postavy. Hodnost a symbol zůstanou nezměněny do doby, než dojde ke změně hodnosti. Nejvyšší Maršál z Holštýnu udělí následující hodnosti:
Symbol Hodnost dobra Neutrální hodnost Hodnost zla
Svobodník
Svobodník
Svobodník
Svobodník
Svobodník
Svobodník
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Vrah
Vražedkyně
Rotmistr
Rotmistr
Rotmistr
Rotmistr
Učedník temnoty
Učednice temnoty
Podporučík
Podporučík
Podporučík
Podporučík
Válečník stínů
Válečnice stínů
Poručík
Poručík
Poručík
Poručík
Temný postrach
Temný postrach
Kapitán
Kapitán
Kapitán
Kapitán
Krvelačný zabiják
Krvelačná bojovnice
Rytíř světla
Rytíř světla
Veterán
Veterán
Kapitán stínů
Kapitán stínů
Polní velitel
Polní velitel
Polní velitel
Polní velitel
Děsivý postrach
Děsivý postrach
Maršál
Maršál
Maršál
Maršál
Maršál stínů
Maršál stínů
Paladin
Paladin
Elitní rytíř
Elitní rytíř
Temný rytíř
Temný rytíř
Generál světla
Generál světla
Generalismus
Generalismus
Generál temna
Generál temna
Král světla
Královna světla
Legenda
Legenda
Vévoda temnoty
Vévodkyně temnoty


 Odhlášení
Použitím tlačítka „Odhlášení“ v hlavním menu opustíte battle server. Toto se také stane automaticky určité době neaktivity. Jestliže je váš počítač používán více než jednou osobou, měli byste se také raději odhlásit ze svého účtu na váš domácí herní svět. Zajistíte si tak ochranu, že nikdo nevstoupí do vašeho bitevního tažení. „Bojiště“ v hlavním menu na vašem domácím herním serveru může být použito kdykoliv k návratu na battle server a můžete pokračovat v průběžném bitevním tažení.